close
دانلود آهنگ جدید
وبلاگ نویسی

6 راه برای افزایش بازدید وبلاگ

هر وبلاگ نویسی دوست دارد  که بازدید وبلاگ خود را ابهبود بخشد،اما همه آنها نمیتوانند ازراه هاو روش های صحیح برای نوشتن آنلاین استفاده کنند.راه های درست و صحیح تفاوت زیادی به وجود خواهند آورد.برخلاف آن چیزی که وبلاگ نویسان تازه کار باور دارند،وبلاگ نویسی میتواند کاری سخت و دشوار باشد.درست کردن یک وبلاگ برای یک کسب و کار که به راحتی قابل یافتن باشد و افراد به خواندن مطالب و دنبال کردن آن مشتاق باشند به زمان،پول،و تجربه  نیاز دارد.نیاز بعدی مقابله با رقیبان است.


ادامه مطلب

السکا و رتبه سایت شما

Alexa.com یکی از سایت های همراه Amazon.com است و سایتی است که اطلاعاتی را درباره رتبه  وب سایت ها و وبرخی وبلاگ ها ارائه می کند. رتبه الکسا با توجه به تعداد افرادی که بوسیله نوار ابزاریا همان تولبار الکسا ( Alexa Toolbar ) یک وب سایت را بازدید می کنند اندازه گیری می شود.

خلاصه و چکیده این رتبه بندی عددی بین یک تا چند میلیون می باشد که هرچه این عدد به یک نزدیکتر باشد رتبه وبسایت شما بهتر می باشد.


ادامه مطلب

هرفردی میتواند یک وبلاگ طراحی کند اما فهمیدن اینکه چگونه وبلاگ را به گونه ای نوشت که آن را برای خوانندگان جذاب کند،بازدیدکننده ها را جذب کند و آنها را تشویق کند تا دوباره بخواهند از وبلاگ شما بازدید کنند به چندگونه ازمهارت ها احتیاج دارد.با اطلاعاتی که در این مقاله آورده شده است به راحتی میتوانید بیاموزید که چگونه یک وبلاگ را با روشی صحیح در5 گام ساده طراحی کنید.


ادامه مطلب

لطفا از صفحات دیگر سایت هم دیدن کنید

لطفا از صفحات دیگر سایت هم دیدن کنید

درباره ما

این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد و درصورت درخواست کارگروه مصادیق مجرمانه مطالب مورد نظر حذف خواهد شد

نظرسنجی

کدوم سبک موسیقی رو بیشتر دوس داری؟